Reklama

Pokazowy trening MMA w Daleszewie Gryfińskim

fot. Tadek Wasilewski
We wtorek 29 września 2015 filia Gryfińskiego Domu Kultury, Świetlica Wiejska Zagroda w Daleszewie zaprasza na sportowo-rekreacyjny pokaz walk MMA.

W Daleszewie będzie można obejrzeć trening pokazowy. Na trening taki składa się m.in. rozgrzewka ogólna, rozgrzewka zapaśnicza z elementami akrobacji i gimnastyki, praca w parterze czyli walka na dźwignię, którą określa się jako graplink, pokaz walki brazylijskiego djudjitsu oraz praca w stójce, boks i tajski boks. W trakcie pokazu zaprezentowanych zostanie 5 konkurencji ogólnorozwojowych i bezpiecznych dla wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił w MMA.

Podobny pokaz miał miejsce kilka miesięcy temu w Internacie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Gryfinie . Wówczas zawodnicy z gryfińskiego Gladius Club zaprezentowali na czym polega MMA oraz jak należy się przygotowywać do treningu, co można zrobić z zmagazynowaną i nie wykorzystaną energią, jak wyładować stres oraz nadmiar agresji.

Zagroda w Daleszewie zaprasza wszystkich chętnych, a szczególnie młodzież do oglądania i uczestnictwa w treningu. Pokaz zaplanowany jest w godz. 16.00 - 18.00.

Źródło: Gryfiński Dom Kultury, fot.: Tadek Wasilewski

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.