Reklama

Turniej w ramach Ligii Komend


W piątek 18 września 2015 roku na boisku ze sztuczną nawierzchnią na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Sportowej w Gryfinie odbył się kolejny turniej piłkarski w ramach Ligii Komend PSP woj. zachodniopomorskiego. 

Oficjalnego otwarcia imprezy sportowej dokonał Komendant Powiatowy PSP w Gryfinie bryg. Jacek Rudziński. W turnieju uczestniczyło 6 drużyn: KM PSP Szczecin, KP PSP Police, KP PSP Pyrzyce, KP PSP Stargard Szczeciński, KP PSP Gryfino, KP PSP Choszczno.

Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym równocześnie na dwóch boiskach. Najlepszą drużyną okazała się reprezentacja z KM PSP Szczecin, która zajęła I miejsce w turnieju.

W skład zwycięskiej drużyny weszli następujący zawodnicy: Bartosz Janicki, Bartosz Przygórzewski, Daniel Ogiejko, Damian Górewicz, Rafał Zielonka, Damian Dolecki, Krystian Kwiatkowski, Damian Uraszewski.

Kolejne pozycje zajęli:
II. KP PSP Gryfino
III. KP PSP Stargard Szczeciński
IV. KP PSP Pyrzyce
V. KP PSP Police
VI.  KP PSP Choszczno

Podczas turnieju wszyscy zawodnicy starali się w jak najlepszy sposób zaprezentować swoje umiejętności piłkarskie.

Po raz kolejny w zmaganiach w ramach Ligi Komend najskuteczniejszym zawodnikiem okazał się Bartosz Przygórzewski z KM PSP w Szczecinie, a najlepszym bramkarzem został wybrany Łukasz Kołodziejski z KP PSP w Gryfinie.

Po przeprowadzonym turnieju wszystkie drużyny udały się na uroczysty poczęstunek podczas którego Komendant Powiatowy bryg. Jacek Rudziński wręczył przechodni puchar zwycięskiej drużynie, statuetki najlepszym zawodnikom oraz okolicznościowe dyplomy.

Wygranej drużynie składamy serdeczne gratulacje oraz życzymy kolejnych wygranych meczów i turniejów.

Źródło, fot.: KP PSP Gryfino

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.