Reklama

Dzień Edukacji Narodowej - kto został nagrodzony, a kto mianowany nauczycielem?


W dniu 9 października 2015 r. odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Burmistrz Miasta i Gminy Gryfino przyznał nagrody za osiągnięcia w pracy dydaktyczno - wychowawczej i opiekuńczej w roku szkolnym 2014/2015 Dyrektorom oraz Nauczycielom szkół i przedszkoli prowadzonych przez Gminę Gryfino. 

Podczas uroczystości Burmistrz Miasta i Gminy Gryfino przyjął ślubowanie nauczycieli, którzy w lipcu 2015 r. uzyskali stopień awansu zawodowego nauczyciela mianowanego.

LISTA NAUCZYCIELI MIANOWANYCH
  • Małgorzata Piotrowska - nauczyciel SP Nr 1 w Gryfinie
  • Joanna Wierzbowska - nauczyciel SP Nr 1 w Gryfinie
  • Katarzyna Staniec - nauczyciel SP w Radziszewie
  • Jolanta Puchalska - nauczyciel ZS w Gryfinie
  • Marcin Pietraszewski - nauczyciel ZS w Chwarstnicy
  • Marta Kamraczewska - nauczyciel ZS w Gardnie
  • Kamila Długosz - nauczyciel ZS w Gardnie
  • Jolanta Wiewiórska-Kaczmarczyk - nauczyciel ZSO w Gryfinie
  • Aldona Małyska - nauczyciel ZSO w Gryfinie
  • Małgorzata Sikora - nauczyciel Przedszkola Nr 1 w Gryfinie
  • Justyna Kamraczewska– nauczyciel Przedszkola Nr 2 w Gryfinie
  • Anna Koszuta – nauczyciel Przedszkola Nr 2 w Gryfinie
  • Agnieszka Pancyk - nauczyciel Przedszkola Nr 2 w Gryfinie
  • Magdalena Paradowska - nauczyciel Przedszkola Nr 2 w Gryfinie
  • Elżbieta Majewska – nauczyciel Przedszkola Nr 3 w Gryfinie
  • Danuta Jurewicz – nauczyciel Przedszkola Nr 4 w Gryfinie

LISTA NAUCZYCIELI NAGRODZONYCH:
  • Ewa Siwiera - nauczyciel SP Nr 1 w Gryfini
  • Paweł Markowski - nauczyciel SP Nr 1 w Gryfinie
  • Edyta Smolnik - nauczyciel SP Nr 2 w Gryfinie
  • Ewa Szych - nauczyciel SP Nr 2 w Gryfinie
  • Andrzej Chatłas - nauczyciel SP w Radziszewie
  • Ewa Stefańska - nauczyciel SP w Żabnicy
  • Anna Matusiak - nauczyciel ZS w Chwarstnicy
  • Ewa Mular - nauczyciel ZS w Gardnie
  • Iwona Brokmeier - nauczyciel ZS w Gardnie
  • Beata Gągolińska - nauczyciel ZS w Gryfinie
  • Katarzyna Gierek - nauczyciel ZS w Gryfinie
  • Magdalena Gazdecka – Goślinowska – nauczyciel ZS w Gryfinie
  • Lidia Kaźmierska – nauczyciel ZS w Gryfinie
  • Dorota Boratyńska - nauczyciel ZSO w Gryfinie
  • Agata Cabańska - nauczyciel ZSO w Gryfinie
  • Lucyna Piekarz – nauczyciel Przedszkola Nr 1 im. Krasnala Hałabały w Gryfinie
  • Dorota Kitajewska – nauczyciel Przedszkola Nr 2 im. Misia Uszatka w Gryfinie
  • Monika Suwała – nauczyciel Przedszkola Nr 3 im. Kubusia Puchatka w Gryfinie
  • Monika Ostrowska – nauczyciel Przedszkola Nr 4 im. Pszczółki Mai w Gryfinie
  • Jadwiga Hudzińska - nauczyciel Przedszkola Nr 5 w Gryfinie

LISTA DYREKTORÓW NAGRODZONYCH:
  • Pani Jolanta Kroczak – Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 w Gryfinie
  • Pani Elżbieta Wnuk - Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 w Gryfinie
  • Pani Danuta Bus - Dyrektor Zespołu Szkół w Gryfinie
  • Pani Teresa Sarna – Dyrektor Zespołu Szkół w Chwarstnicy
  • Pani Beata Wójcik - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Radziszewie
  • Pani Anna Frąckowiak – Kułdosz - Dyrektor Zespołu Szkół w Gardnie
  • Pan Sławomir Fuks - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Żabnicy
  • Pan Sławomir Głuszak - Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gryfinie
  • Pani Małgorzata Jabłońska – Dyrektor Przedszkola Nr 1 w Gryfinie
  • Pani Jolanta Krzak - Dyrektor Przedszkola Nr 2 w Gryfinie
  • Pani Ewa Januszewska - Dyrektor Przedszkola Nr 3 w Gryfinie
  • Pani Beata Brzóska - Dyrektor Przedszkola Nr 4 w Gryfinie
  • Pani Bogusława Maślana - Dyrektor Przedszkola Nr 5 w Gryfinie
Źródło, fot.: www.gryfino.pl

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.