Reklama

Obchody Światowego Dnia Zwierząt 2015 w Baniach


W sobotę 3 października w ramach obchodów Światowego Dnia Zwierząt odwiedziła nas p. Irmina Hendel wraz ze swoimi labradorami. 

Psy doświadczone w pracy z dziećmi dały wspaniały popis swoich umiejętności. Przyjazne i chętne do współpracy, sprawiły ogromną radość wszystkim uczestnikom zgromadzonym na Bańskiej plaży.

Dzieci poznały zasady zachowań podczas zabaw z psami, a także zasady postępowania w konfrontacji z ewentualnym wrogo nastawionym czworonogiem. Pod koniec spotkania labradory o imionach Aura i Buba, zachwycone urokami jeziora Dłużec, nie mogły oprzeć się pokusie skorzystania z kąpieli. Ich uszczęśliwione pyski i szalone wodne harce były dodatkową atrakcją. Podczas trwania imprezy prowadzona była zbiórka karmy dla podopiecznych w schronisku w Trzciance, a przygotowana wystawa zdjęć, miała zachęcić do świadomej ich adopcji. 

Wszystkim uczestnikom sobotniego spotkania bardzo dziękujemy za wspólną zabawę i za przyniesione smakołyki dla zwierząt, które już wkrótce zostaną przekazane do schroniska w Trzciance.

Źródło, fot.: www.banie.pl

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.