Reklama

Pierwszy wykład otwierający cykl wykładów poświęconych tematyce rodzicielstwa


Dnia 07.10.2015 r. odbył się pierwszy wykład otwierający cykl wykładów poświęconych tematyce rodzicielstwa. Wykład poprowadziła Pani Magdalena Mikołajczak - położna specjalista, edukator w opiece okołoporodowej.

Pani Mikołajczak zapoznała nas ze wszystkimi etapami ciąży i porodu. Wykład prowadzony był nie tylko w oparciu o teoretyczne zagadnienia, ale również o praktyczne przykłady, gdyż Pani Mikołajczak jest położną z kilkunastoletnim stażem pracy. Finalnie posiłkując się lalką do złudzenia przypominającą noworodka, Pani Mikołajczak omówiła sposoby pielęgnacji dziecka. Na sam koniec oraz w trakcie wykładu padało wiele pytań, na które prowadząca wykład starannie odpowiadała.

Na spotkanie przybyło około 30 Pań i 3 Panów. Rodzice mogli przyprowadzić swoje małe pociechy, którymi zajmowali się pracownicy socjalni. Rozpiętość wiekowa dzieci była olbrzymia kształtowała się od maluszka 4 tygodniowego, po dzieci 10 – letnie. W innej części CAL można było skorzystać z bezpłatnego kiermaszu odzieży dla dzieci. A jeszcze w innej części rozgrzać się gorąca herbatą , kawą i osłodzić ciastkiem. Po wykładzie każda osoba otrzymała praktyczny upominek.

Dziękujemy Pani Magdalenie Mikołajczak za spotkanie. Zapraszamy na kolejne wykłady!

Źródło, fot.: www.gryfino.pl

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.