Reklama

Starszy aspirant Dariusz Drużga z KM w Chojnie przeszedł na zasłużoną emeryturę


W dniu 30 września 2015 roku w Komisariacie Policji w Chojnie odbyła się uroczystość pożegnania st.asp.Dariusza Drzyzgi, policjanta sekcji ruchu drogowego KP Chojna, który po 25 latach służby w Policji, pożegnał się z mundurem i przeszedł emeryturę.

W uroczystości wzięło udział kierownictwo komisariatu, policjanci oraz pracownicy cywilni.

W słowach podziękowania Komendant Komisariatu w Chojnie - młodszy inspektor Miłosz Bogdański podkreślił ogromne zaangażowanie st.asp.Dariusza Drzyzgi we wszystkie działaniach, jakie podejmował w czasie swojej służby, na rzecz poprawy bezpieczeństwa społeczeństwa powiatu gryfińskiego.

Przechodzący na emeryturę st.asp.Dariusz Drzyzga w swoim przemówieniu podziękował wszystkim za lata wspólnej służby, okazane zaufanie i zrozumienie oraz bardzo dobrą współpracę w realizacji wspólnego celu, którym było dbanie o bezpieczeństwo na terenie Powiatu. Po przemowie otrzymał długie i rzęsiste brawa oraz okolicznościowe upominki.

Jak podkreślił Komendant Komisariatu Policji w Chojnie, doświadczenie st.asp.Dariusza Drzyzgi w zakresie problematyki prewencyjnej i ruchu drogowego, były niezwykle cenne, a owoce jego pracy w tym zakresie na trwałe wpisują się w historię Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie i Komisariatu Policji w Chojnie. Jak stwierdził, st.asp.Dariusz Drzyzga to doświadczony policjant, a także dobry i serdeczny człowiek. Do tych słów dołączyli również wszyscy policjanci i pracownicy cywilni, którzy wraz z Komendantem życzyli mu, aby wszystkie plany i marzenia odkładane na później spełniły się właśnie teraz, aby nadal otaczała go życzliwość ludzi i żeby znalazł czas dla siebie, na pielęgnowanie swoich pasji i zainteresowań.

Źródło, fot.: KPP Gryfino

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.