Reklama

Zawodniczki MKS Hermes Gryfino wracają z Gdyni z pucharami i wyróżnieniami!


W miniony weekend zawodniczki MKS Hermes Gryfino wzięły udział w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodziczek w Gdyni. 

Hermesa reprezentowały:
Daria Szachnowska (2007), Martyna Antczak (2007), Alicja Smołuch (2006), oraz Iga Stróżyk (2006). Zawodniczki zaprezentowały się w trzech układach. Taneczno- akrobatycznym, ze skakanką i z obręczą. Warto zwrócić uwagę , że konkurowały ze starszymi od siebie rywalkami.

Po pierwszym dniu zawodów w wieloboju (na 34 startujące zawodniczki) Martyna Antczak uplasowała się na 6 miejscu a Alicja Smołuch na miejscu 8. Tym samym obie zakwalifikowały się do finału. Iga Stróżyk ukończyła wielobój na miejscu 10 a Daria Szachnowska na 22. Dziewczynki mimo iż pokazały wysoką formę, niestety musiały pożegnać się z mistrzostwami ponieważ do finału wchodzi 8 zawodniczek z najwyższymi wynikami.

Podczas niedzielnego finału Martyna Antczak w układzie ze skakanką potwierdziła swoją wysoką formę zdobywając brązowy medal.  Natomiast w układzie taneczno - akrobatycznym zajęła 7 pozycję. Alicja Smołuch w układzie z obręczą uplasowała się na ósmym miejscu.

Ala i Martyna dzięki swoim wynikom uzyskały kwalifikację do Małej Olimpiady czyli Mistrzostw Polski Młodziczek, które odbędą się 10 - 11 października 2015r. w Krakowie.

Gratulujemy!

Źródło, fot.: MKS Hermes Gryfino

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.