Reklama

Czwarta odsłona twórczych wakacji w Gryfinie

Od 18 do 22 lipca 2016 trwały zajęcia w ramach kolejnej odsłony "Twórczych wakacji". W minionym tygodniu odbywały się warsztaty wokalne oraz plastyczne.

W legendarnej sali numer 8 w Gryfińskim Domu Kultury przy ul. Szczecińskiej, Jolanta Romanowska prowadziła zajęcia "Wakacyjne spotkanie z piosenką".

 W ramach zajęć dzieci mogły zapoznać się z zasadami poprawnego śpiewu, brać udział w różnorodnych ćwiczeniach i zabawach. Warsztatowicze przygotowywali wybrane przez siebie piosenki - po jednej indywidualnie oraz jedną zespołowo, które na koniec zajęć - w piątek- zaprezentowano publiczności zgromadzonej w sali widowiskowej Gryfińskiego Domu Kultury podczas finałowego mini koncertu.

W Świetlicy Wiejskiej w Dołgie także postawiono na pracę z surowcami wtórnymi. Opiekun świetlicy Katarzyna Nowicka poprowadziła warsztaty -"Recykling, czyli drugie życie". Do pracy wykorzystano plastikowe butelki po napojach. Można z nich było wykonać piękne i przydatne przedmioty jak doniczki, karmniki dla ptaków, wazony czy piękne kwiaty.

zródło : Gryfiński Dom Kultury 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.