Reklama

"Autobus nie przyjechał, nie wiem czym wrócę do domu"


"Czekam na autobus, którym zawsze wracam do domu.. ta sama trasa, znani mi kierowcy - spóźnia się, zdziwiona wykonuje telefon do znajomego pracownika, ten informuje mnie, że w dniu dzisiejszym autobus został wycofany z rozkładu" - tak wypowiada się jedna z stałych pasażerek lini PKS kursującego na trasie Gryfino-Banie o godzinie 22:06, prosząc o reakcje.

Jest późno ale próbujemy interweniować telefonicznie w tej sprawie, udaje nam się dodzwonić do dyżurnego, który informuje, że autobus faktycznie w dniu dzisiejszym został wycofany z rozkładu, nic więcej nie może powiedzieć, prosi aby kontaktować się z dyrektorem.

Na przystanku w Gryfinie czeka około 10 osób, większość z nich załamuje ręce, dzwoni po rodzinie i znajomych. Jakoś musimy dostać się do domu - mówią.

Według informacji, które udało nam się uzyskać, decyzja zapadła dzisiaj (tj. 1 sierpnia), autobus kursujący o stałej godzinie 22:06 nie pojawił się. Jak mieliśmy to przewidzieć? Nie ma i nie było żadnej informacji - rozkładają ręce pasażerowie.

Co ciekawe w internetowym rozkładzie jazdy na stronie PKS Szczecin połączenie jest ciągle aktualne.

Dyżurny na pytanie, dlaczego pasażerowie nie zostali poinformowani o choćby planowanym zmianie rozkładu, nie potrafi odpowiedzieć, tak samo reaguje na pytanie o to czym stali klienci mają wrócić do domu.

fot. PKS Szczecin

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.