Reklama

Bez udawania, bez kompromisów, bez litości dla sprzętu... międzynarodowa rewia kaskaderska w Gryfinie [video]


Streets Owners już w czwartek, czyli 1.09.2016 zawita do Szczecina. Impreza rozpocznie się o godzinie 18:00. Organizatorzy zaplanowali wiele ciekawych pokazów: Globus Śmierci, strzał do samochodu z bazooki, miażdżenie samochodów Monster Truckiem czy też płonący człowiek i jazda samochodem na dwóch kołach.

„... wszystkie oblicza pasji w jednym miejscu, w tym samym czasie..."

Fundamentem projektu Streets Owners jest połączenie pasji i profesjonalizmu. Stworzenie dynamicznego widowiska pozwalającego bezpiecznie doświadczać niecodziennych emocji i wrażeń.Show, którego podmiotem jest unikalna sztuka ulicy... sztuka, która nie toleruje iluzji i półśrodków. Dlatego zagramy bez udawania, bez kompromisów, bez litości dla sprzętu... na full mocy!

Decydując się na realizację przedsięwzięcia do współpracy zaprosiliśmy najlepszych specjalistów z danej dziedziny. Być może nazwiska wielu z nich są dla Was znane. Nic dziwnego, ich dorobek artystyczny względnie sportowy jest imponujący. Swoją obecnością gwarantują najwyższą jakość projektu Streets Owners.

Zamysł programu jest żywy, otwarty, wciąż ewoluuje i dojrzewa. Kierując się potrzebą zbudowania czegoś nowego, odmiennego ciągle szukamy inspiracji i podniet. Tworzymy od podstaw, to nasza siła. Skorzystamy ze sprzętu, na którym nie odważył się wystartować przed nami nikt dotąd. Klasyczne sekwencje zaprezentujemy w odważnej, diametralnie odmiennej aranżacji.

Pomimo, że cały projekt utrzymany jest w konwencji widowiska artystycznego główny nacisk kładziemy na zachowanie autentyczności odtwarzanych sytuacji, a zwłaszcza związanych z nimi emocji. Zapraszamy


Bilety w cenie 30 PLN, zaś ulgowy 20 PLN. Kasa czynna na miejscu godzinę przed wydarzeniem lub na biletyna.pl

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.