Reklama

Kontrole drogowe kradzieże i zatrzymania -Kronika Policyjna [6.08-10.08.16]


Kontrole drogowe kradzieże i zatrzymania sporo pracy mieli policjanci z Gryfina w minionym tygodniu. Zapraszamy do cotygodniowej kroniki zdarzeń kryminalnych w naszym regionie. 

4.08. - W Binowie z pomieszczenia stajni dokonano kradzieży sprzętu jeździeckiego wartości 3000 zł.

 5.08. - W Piasecznie gm.Banie policjanci WK KWP w Szczecinie ujawnili na jednej z posesji samochód osobowy marki VW Golf z przerobionym polem numerowym.

6.08. -W Gryfinie przy ul.Słowiańskiej z mieszkania skradziono portfel z zawartością pieniędzy i dokumentów.Suma strat 800 zł.

8.08. - W Gryfinie na ul. Łużyckiej policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego w czasie kontroli drogowej ujawnili, że kierujący samochodem osobowym marki BMW 46 letni mieszkaniec naszej gminy znajduje się w stanie nietrzeźwości 1,38 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

 9.08 - W Chojnie przy ul. Dworcowej z otwartego samochodu marki Renault dokonano kradzieży telefonu komórkowego marki HUAWEI P8 wartości 800 zł.

10.08. - W Chojnie przy ul.Jagiellońskiej sprawca wykorzystując nieuwagę personelu sklepu z kasy sklepowej dokonał kradzieży pieniędzy w kwocie 1300 zł.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.