Reklama

Linie Lotnicze Ryanair z nową trasą Szczecin - Warszawa


Ryanair, linia lotnicza numer  1 w Polsce, dziś 30 sierpnia poinformowała o uruchomieniu nowej trasy ze Szczecina do Warszawy (lotnisko Chopina). 

Z okazji uruchomienia nowego połączenia Ryanairwprowadził do sprzedaży bilety w promocyjnych cenach od 69 zł na podróż w kwietniu i w maju 2017 r. Rezerwacji można dokonać na www.ryanair.com do poniedziałku (5 września) do północy.

Na dzień dzisiejszy, z Portu Lotniczego Szczecin – Goleniów możemy polecieć do: Warszawy (3xdziennie), Londynu Stansted, Dublina, Oslo Gardemoen, Londynu Luton, Liverpoolu, Oslo Torp, Stavanger, Bergen oraz Oslo Rygge.

W zeszłym roku, Port Lotniczy Szczecin – Goleniów zakończył jakże potrzebną a zwiazaną z modernizacją i rozbudową infrastruktury lotniskowej inwestycję (remont drogi startowej, modernizacja i rozbudowa płyt postojowych samolotów, budowa równoległej drogi kołowania). 


Te inwestycje, pokazały liniom lotniczym jak i operatorom cargo, iż szczecińskie lotnisko jest prężnie rozwijającym się portem lotniczym mogącym w bezpieczny sposób obsługiwać praktycznie każdy rodzaj samolotów (pasażerskich i cargo)

Dzięki istniejącym jak i nowym połączeniom, szczecińskie lotnisko planuje obsłużyć w 2016 roku rekordową ilość około 480.000 pasażerów, natomiast rok 2017 zapowiada się jeszcze lepiej. Ilość obsłużonych pasażerów powinna przekroczyć 600.000.

Połączenie będzie obsługiwane codziennie od 26 marca 2017 r.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.