Reklama

Narkotyki w majtkach


W ubiegłą środę podejrzenia policjantów Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie wzbudził samochód osobowy marki Opel Astra, którym poruszało się trzech mężczyzn ulicą Nadodrzańską w Gryfinie.

Krótko po północy policjanci zatrzymali do kontroli Opla Astrę, którym kierował 30-letni mieszkaniec gminy Widuchowa. Na tylnej kanapie siedziało dwóch młodych mężczyzn, 23-letni mieszkaniec Gryfina oraz 19-latek z gminy Widuchowa. Jak się okazało kierujący samochodem Dawid B. posiada aktywny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych wydany przez Sąd Rejonowy w Gryfinie.

Na tylnym siedzeniu policjanci ujawnili apteczkę, wewnątrz której znajdowała się waga elektroniczna, puste woreczki z zapięciem strunowym oraz śladowe ilości suszu roślinnego. Policjanci postanowili przeszukać odzież zatrzymanych mężczyzn.

W wyniku przeszukania w bieliźnie 19-latka Szymona S., policjanci znaleźli 70 gram amfetaminy oraz 15 gram marihuany. Mężczyzna oświadczył, iż znalezione narkotyki posiada na własne potrzeby.

Kierujący samochodem oraz 19-latek zostali zatrzymani w Policyjnej Izbie Zatrzymań.

Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających Szymonowi S. grozi do 8 lat pozbawienia wolności, kierującemu samochodem na zakazie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.