Piłkarska Niedziela z Ogniwo Babinek

Nasz fotoreporter Przemysław Kaweński, 21 sierpnia w niedzielę, wybrał się do Babinak na dwa mecze miejscowego klubu. Przed spotkaniami minutą ciszy uczczono pamięć Artura Prostaka który 18 sierpnia odszedł nagle w wieku 25 lat.

Pierwszy mecz odbył się w ramach drugiej kolejki regionalnej okręgówki. Ogniwo podejmowało CRS Barlinek.Gospodarze atakowali od początku, skutkiem czego była zdobyta bramka w 26 minucie autorstwa Rafała Gnapy . Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Druga połowa była nerwowa, dużo ostrej gry ze strony gości jednak ogniwo dało radę bo w 81 minucie wynik ustala Patryk Łukian na 2:0.

W ramach pierwszej rundy Pucharu Polski ZZPN rezerwy Babinka rozegrały mecz z Unią Swochowo .

Dużo emocji dali swoim kibicom gospodarze którzy ostatecznie pokonali gości ze Swochowa 3:2 i awansowali do kolejnego etapu rozgrywek .

Za tydzień pierwszy zespół gra z Białymi Sądów a rezerwy zacznie nowy sezon w b klasie wyjazdem do Szczecina na mecz z Hutnikiem II.