Reklama

Śmiertelny strzał w Szczecinie -występnie wyniki sekcji zwłok 22 latka

W środę 17 sierpnia przed południem odbyła się sekcja zwłok 22 latka który zginał od strzału podczas próby  policyjnej kontroli. 

Jak wynika jeszcze tylko ze wstępnych wyników 22 latek zginął od postrzału w bok głowy. Kula przeszła na wylot z drugiej strony. Śmierć nastąpiła natychmiast.

 Obecnie zadaniem śledczych będzie zbadanie czy  tor pocisku oraz rodzaj ran zgadza się z wyjaśnieniami policjanta, który oddał strzał .

Według wersji funkcjonariusza który został już przesłuchany w charakterze świadka twierdzi  że Pierwszy był ostrzegawczy, ale gdy uciekający kierowca go potrącił, wycelował broń w kierunku samochodu i strzelił. Nie wiadomo z jakiej odległości i dlaczego nie strzelał np. w oponę.

Więcej informacji pojawiło się o kierowcy W czerwcu nie wrócił do więzienia. Miał  wyrok za narkotyki do 2020 roku. Jeździł samochodem, mimo wielokrotnego zakazu.

Źródło: .gs24.pl


2 komentarze:

  1. No i co z tego że miał wyrok i co z tego że jeździł bez prawa jazdy i to ma być powód do tego że należało go zabić i to ma być usprawiedliwienie dla tego policjanta?

    OdpowiedzUsuń
  2. Potrącił go i nagle tak szybko ogarnął sie i strzelił? I dziwnym trafem w gLowe? Hmm z tego co informujcie to drugi taki wypadek tego policjanta z udziałem broni. I jak to w policji bywa każdy nosi białe rękawiczki. Nie ważne czy chłopak miał siedzieć za narkotyki czy tez nie. I miał sie wstawić w czerwcu do aresztu to dlaczego policja sie na niego zaczajala skoro sąsiedzi i znajomi widywali sie z nim niemal codziennie i niby chłopak się ukrywał? Polska policja wszystkich widzą a na siebie nie spojrzą. Poprostu samowolka. A to ze nosi się mundur nie znaczy ze ma zabijać ludzi.

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.