Reklama

VII Amatorski Turniej Piłki Siatkowej w Bartkowie za nami


 W sobotę, 13 sierpnia 2016 w Bartkowie odbył się VII Amatorski Turniej Piłki Siatkowej. W sportowych zmaganiach wzięło udział 8 drużyn. 

Turniej w Bartkowie cieszy się z edycji na edycję coraz większym zainteresowaniem. Drużyny do rozgrywek przygotowują się przez cały rok, aby sprawdzić swoje możliwości właśnie w Bartkowie.

Do udziału w siódmej edycji bartkowskiego turnieju zgłosiły się drużyny: Iwa-Team, Binowo, Gryfino, Fran-Gut, Sobiemyśl, Wirów, Żórawie. Swoją drużynę wystawili także gospodarze wydarzenia czyli Bartkowo.

Nad prawidłowej przebiegiem rozgrywek czuwali sędziowie z LKS Piast. Imprezę rozpoczęto w samo południe. Przez kilka godzin drużyny z oddaniem walczyły o miano najlepszej, bawiąc się przy tym doskonale.

Do półfinału turnieju weszły drużyny Bartkowa, Binowa, Gryfina oraz Fran-Gut. Z kolei w finale spotkały się drużyny Fran-Gut oraz Gryfino.

 Zwycięstwo w turnieju wywalczyła drużyna Fran-Gut, która bierze udział w turnieju w Bartkowie od jego pierwszych edycji. Drugie miejsce zajęła drużyna Gryfino. Miejsce trzecie i czwarte przypadło drużynie Binowa i Bartkowa.

W tym roku po raz pierwszy przyznano tytuł drużyny Fair Play, który przypadł załodze Fran-Gut. Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się Daniel Kiełtka z drużyny Gryfino a zawodniczką Patrycja Ścisłowska z teamu Żórawie.

Organizatorami VII Amatorskiego Turnieju Piłki Siatkowej w Bartkowie byli: Rada Sołecka w Bartkowie, Świetlica Wiejska w Bartkowie i LKS Piast Gryfino.

Źródło: Gryfiński Dom Kultury

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.