Reklama

Żeby było lepiej, musi być przez chwile gorzej [video]


Paraliż drogowy z jakim przyszło zmagać się mieszkańcom, ale i osobom odwiedzającym Gryfino, nie jest lekki do przełknięcia. Taki szereg inwestycji realizowany w jednym czasie sparaliżował całe miasto. Na roboty drogowe natknąć się możemy zarówno na górnym jak i dolnym tarasie naszego miasta. 

- Żeby było lepiej, musi być przez chwile gorzej - mówi jeden z kierowców. Wszyscy musimy uzbroić się w cierpliwość, pierwsze zakończone inwestycje drogowe oglądać będziemy mogli już w październiku bieżącego roku.

Na chwile obecną z trudnościami i zmianami w organizacji ruchu drogowego spotkać się możemy na ulicach: Armii Krajowej, 9 Maja, Szczecińskiej, Łużyckiej, Pomorskiej, Grunwaldzkiej i Flisaczej.

ul. Szczecińska
- droga wyłączona z ruchu, ruch dozwolony wyłącznie dla właścicieli lokali w ramach dojazdu do posesji (przejazd w kierunku Szczecina ulicą Flisaczą, która zmieniła się w drogę dwukierunkową

ul. Grunwaldzka 
- droga zamknięta w związku z inwestycją na ulicy Szczecińskiej (do centrum dojechać można ulicą 1 Maja)

ul. Pomorska, 9 maja, i część Armii Krajowej 
- w dalszym ciągu wyłączona z ruchu

ul. Łużycka 
- ruch na chwile obecną odbywa się wahadłowo, w związku z tak dużą inwestycją, którą zajmują się aż trzy podmioty (GDDKiA, PGE, Gmina Gryfino) planowane zakończenie robót przewidziane jest dopiero na rok 2019,

Jeżeli jest to możliwe polecamy ograniczyć poruszanie się samochodami, szczególnie w godzinach szczytu, Nie unikniemy bowiem korków na ulicy 1 Maja, czy Łużyckiej. Pamiętajmy również o odciążaniu głównych ulic np. korzystając  z ulicy Jana Pawła II zamiast Krasińskiego, bądź w stronę Czepina udać się ulicą Hugo Kołątaja.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.