Reklama

Pomysł na nudę? Strzelanie, zabawa i integracja...


Weekend lub popołudnie wcale nie musi być nudne, a z paczką przyjaciół lub znajomych nie trzeba daleko jechać aby się dobrze bawić. W Stokach niedaleko Chojny w powiecie gryfińskim można spędzić czas aktywnie i ciekawie.

Na terenie XIX wiecznego folwarku znajduje się teren do zabawy w paintballa. To rodzaj gry zespołowej polegającej na prowadzeniu pozorowanej walki przy użyciu pistoletów strzelających kulkami z barwnikiem łatwo zmywalnym.

- Odwiedzają nas nie tylko goście z Polski ale również Niemcy czy Rosjanie, dysponujemy polem do gry o wielkości 7 hektarów - mówi nam Ryszard Nizio, gospodarz obiektu.

Na terenie do gry znajduje się kamienna wieża widokowa z 1914 roku., o zdobycie której można "powalczyć". Po skończonej zabawie istnieje możliwość urządzenia grilla lub imprezy w specjalnie przeznaczonej do tego chacie ze strzechy mogącej pomieścić do 30 osób.Cały sprzęt do gry jest wynajmowany na miejscu, każdy uczestnik zabawy otrzymuje maskę oraz marker (rodzaj broni pneumatycznej) z kulkami. Kilka godzin zabawy to koszt około 50 zł za osobę. Do dyspozycji są również kamizelki dla "delikatniejszych" graczy.

Na terenie znajdują się również pokoje noclegowe . Jest to świetne miejsce do organizacji imprez integracyjnych dla firm lub okolicznościowych, spotkań ,imienin czy wieczorów kawalerskich.

Z agroturystką w Stokach można skontaktować się telefonicznie pod nr 888 112 380.Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.