Reklama

Kabaretowy wieczór w Gryfinie


W sobotę, 26 listopada  w Gryfińskim Domu Kultury gościliśmy komików Tomasza Nowaczyka i Krzysztofa Jahnsa, którzy przed gryfińską publicznością zaprezentowali swoje autorskie stand up'y. Kabaretowy wieczór był lokalną odsłoną 10. Edycja Festiwalu Komedii Szpaka, który odbył się w weekend w Szczecinie.

Występy kabareciarzy były entuzjastycznie odbierane przez zebraną w sali widowiskowej GDK publiczność. Dominował humor zdecydowanie przeznaczony dla widzów dorosłych. Kolejne gagi przyjmowane były salwami śmiechu i oklaskami.

Tomek Nowaczyk to jeden z najciekawszych i najbardziej energetycznych komików w Polsce. Jest członkiem kabaretu Czesuaf, zdobywcą wielu nagród na festiwalach i przeglądach kabaretowych. Stworzył już trzy godzinne materiały stand-upowe, ostatni nosi tytuł "Myślę, więc gadam".

Krzysztof Jahns występował na antenie TVP 2 i TVP Rozrywka. Jest zwycięzcą konkursu Warszawskiego Festiwalu Stand-up'u a także pomysłodawcą i jednym z organizatorów Poznańskiego Festiwalu Stand-up'u.

Podczas konkursu stand up'owego, jaki odbył się w ramach tegorocznego ,Szpaka, Tomasz Nowaczyk zajął drugie miejsce, a Krzysztof Jahns został wyróżniony.

Źródło : .Gryfiński Dom Kultury

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.