Reklama

Muzyczny Pałacyk zaprasza na cykl koncertów


Gryfiński Dom Kultury serdecznie zaprasza do Pałacyku pod Lwami. 25 listopada odbędzie się tam koncert Jazz Trio. Rozpoczęcie wydarzenia o godzinie 18.00.

Zapraszamy do udziału w nowym cyklu wydarzeń kulturalnych, które w najbliższym czasie odbywać się będą w Pałacyku pod Lwami. Będzie to seria ciekawych i intrygujących, wieczornych koncertów muzycznych. Pierwszy koncert odbędzie się już w piątek, 25 listopada o godzinie 18.00
 
Na początek, proponujemy kameralny koncert jazzowy (kompozytorzy ery "be bopu" oraz standardy) w wykonaniu profesjonalnego tria w składzie: Patryk Matwiejczuk (niewidomy pianista - laureat wielu nagród), Wojciech Górecki (bass), Jacek Szwajczuk (perkusja).
W przyszłości w ramach Muzycznego Pałacyku planujemy koncertowe występy uczniów, działającej od niedawna Szkoły Muzycznej I Stopnia w Gryfinie. W programie przyszłych koncertów usłyszymy utwory wielu kompozytorów doby klasycyzmu czy romantyzmu.
 
Pierwszy koncert: 25 listopada 2016, godz.18.00 JAZZ - kameralnie. Występ odbędzie się w sali kominkowej Pałacyku pod Lwami. Wstęp na koncert jest wolny, trzeba jedynie zaopatrzyć się w bezpłatne wejściówki, które do odebrania są w sekretariacie GDK Pałacyk pod Lwami ul. Bol. Chrobrego 48, tel: 91-416-29-50.

Maria Kruszyńska

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.