Reklama

Gryfiński Mikołaj 2016


We wtorek 6 grudnia na placu Ks. Barnima I w Gryfinie odbędzie się impreza mikołajkowa dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Zabawa rozpocznie się o godzinie 16.00 i ma potrwać do 18.00.

W scenariuszu imprezy przewidujemy: zabawę z Mikołajem, sceniczne występy solistów i zespołów, prezentacje plenerowe, zdjęcia pamiątkowe i inne niespodzianki.

W tym roku najmłodsi mieszkańcy naszego miasta zaproszeni zostaną do wspólnej zabawy z profesjonalnymi animatorami, którzy poprowadzą interaktywny spektakl pn. "Na etacie u Świętego Mikołaja". Dodatkową atrakcją gryfińskiego Mikołaja będzie wspólna nauka tańców, pokaz sprzętu bojowego gryfińskich służb mundurowych oraz liczne wesołe konkursy i zabawy dla wszystkich chętnych dzieci.

W związku z organizacją imprezy nastąpią utrudnienia w ruchu kołowym. W dniu 6 grudnia 2016 zostanie zamknięta ulica Kościelna na odcinku od ul. Kościuszki do ul. Piastów od godziny 12:00 do godziny 18:00 oraz zamknięty zostanie parking na placu Ks. Barnima I od godziny 0:00 do godziny 20:00.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.