Reklama

Kronika Policyjna ( 1.12-5.12)


Zapraszamy do zapoznania się z Kroniką Policyjną z ostatnich dni:

2.12. Zatrzymany miał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu.Nadto w czasie sprawdzenia danych osobowych okazało się,że w/w jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności zgodnie z nakazem wydanym przez Sąd Rejonowy w Gryfinie.

 3.12 funkcjonariusze KP Chojna w czasie kontroli drogowej samochodu osobowego VW bora ujawnili, że kierujacy Rafał K lat 40 znajduje się w stanie nietrzeźwości.

3.12  policjanci OPI KPP w Gryfinie dokonali zatrzymania Andrzeja Sz. lat 57 podejrzewanego o fizyczne i psychiczne znęcanie się nad konkubina i dziećmi a także 48 letniego Krzysztofa P. podejrzewanego o psychiczne znęcanie się nad konkubiną.Prokurator Rejonowy w Gryfinie wobec obu mężczyzn zastosował dozory policyjne, zakaz kontaktowania się z pokrzywdzonymi, nakaz opuszczenia miejsca zamieszkania.

-W okresie od 1 do 5 grudnia w Chojnie dokonano kradzieży masztu-wiatrowskazu, zamontowanego na lotnisku wartości 500 zł.

-W okresie od 2 do 3 grudnia 2016 r w Chojnie przy ul.Łąkowej dokonano włamania do altany poprzez wyważenie drzwi, z której dokonano kradzieży wiertarki, pompy wody, butli gazowej i innych przedmiotów o łącznej wartości 1440 zł.

 Od 3 do 5 Grudnia  w terenu budowy firmy Jager dokonano kradzieży zagęszczarki marki Wacker Neuson wartości 55.000 zł..
Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.