Reklama

Kronika Policyjna [25-30.11.2016]


W dniu 25 listopada w Gryfinie na ul. Iwaszkiewicza z tylnej kieszeni spodni Katarzyny R. dokonano kradzieży telefonu komórkowego marki Lumia wartości 700 zł.

W okresie od 21 d- 25 listopada w Gryfinie na ul. Piastów dokonano uszkodzenia czterech opon przy samochodzie VW wartości 540 zł.

W dniu 27 listopada policjanci WK KPP w Gryfinie dokonali zatrzymania 13 letniego Mikołaja M, który dokonał kradzieży pieniędzy w kwocie 600 zł, konsoli do gry Play Station wartości 500 zł oraz kamery marki Sony wszystko wartości 2800 zł.

W dniu 27 listopada w Czepinie po uprzednim wypchnięciu drzwi tarasowych dokonano włamania do budynku jednorodzinnego, z którego skradziono sprzęt RTV, kosiarkę spalinowa.Suma strat 1500 zł

W dniu 27 listopada w Jeleninie dokonano włamania do 2 domków letniskowych z których skradziono telewizor Philips, kamerę, szkatułkę porcelanową wszystko wartości 1140 zł.W wyniku czynności podjętych przez policjantów zatrzymano sprawce kradzieży, Łukasza B.Mienie odzyskano w całości.

W dniu 28 listopada w Cedyni na ul. Obrońców Stalingradu policjanci RD podczas kontroli drogowej ujawnili, że kierujący samochodem osobowym opel corsa 35 letni Rafał U. znajduje się w stanie nietrzeźwości - 1,64 promila alkoholu w wydychanym powietrzu

W dniu 28 listopada w  przy ul. Łużyckiej dokonano włamania do domu jednorodzinnego poprzez wypchniecie okna na parterze a następnie dokonano kradzieży kilkunastu tysięcy złotych.

-W dniu 30 listopada w Mieszkowicach na ul.Warszawskiej kierująca samochodem osobowym marki BMW 36 letnia mieszkanka naszego powiatu na prostym odcinku drogi potraciła pieszego lat 71, który wtargnął z chodnika na jezdnię. Mężczyzna z urazem biodra został przewieziony do szpitala w Dębnie

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.