Reklama

Kronika Policyjna [10-15.12]


Zapraszamy do zapoznania się z Kroniką Policyjną z ostatnich dni 10-15 grudnia. 

10.12 w Gryfinie przy ul.Kościelnej w mieszkaniu na parterze ujawniono zwłoki 44 letniej Sylwii D. z ranami ciętymi i kłutymi szyi. Zarzut zabójstwa przedstawiono 49 letniemu mężowi denatki Januszowi D.. Gryfiński Sąd Rejonowy tymczasowo aresztował podejrzanego na okres 3 miesięcy.

10.12 na drodze krajowej K31 kierujący samochodem osobowym marki Mercedes 26 letni Paweł O. zjechał na pobocze drogi a następnie dachował.W wyniku zdarzenia kierujący z ogólnymi potłuczeniami oraz dziecko lat 2 z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu zostali odwiezieni do szpitala.

11 .12 w Chojnie policjanci KP Chojna ujawnili, że kierujący motorowerem 40 letni Rafał K znajduje się w stanie nietrzeźwości 0,50 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

11.12 dokonano zatrzymania 69 letniego Mirosława R. mieszkańca jeden z miejscowości w gm.Banie podejrzewanego o psychiczne i fizyczne znęcanie się nad rodziną.Postanowieniem Prokuratora Rejonowego w Gryfinie wobec w/w zastosowano dozór policyjny, nakaz opuszczenia mieszkania oraz zakaz kontaktowania się z pokrzywdzonymi.


13.12  w Chojnie na ul. Słowiańskiej kierujący samochodem osobowym marki Skoda 30 letni Grzegorz H. potracił Helenę K., lat 79 ,która idąc drogą nagle z pobocza wtargnęła wprost pod jadący pojazd.W skutek odniesionych obrażeń kobieta zmarła w karetce pogotowia.Kierujący trzeźwy.


15.12.  na drodze krajowej K31 w rejonie miejscowości Graniczna doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego marki Audi A4 kierowanego przez 41 letniego Ireneusza J. z samochodem marki Volvo kierowanego przez 51 letniego Sylwestra G.

W wyniku odniesionych obrażeń kierujący samochodem marki Volvo zmarł w szpitalu.Drugi z kierujących z ciężkimi obrażeniami ciała oraz pasażer samochodu marki Audi 41 letni Paweł T. zostali przewiezieni karetkami do szpitala w Szczecinie.Postępowanie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Gryfinie.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.