Reklama

Rusza sprzedaż karnetów na Włóczykija 2017


 Rusza sprzedaż i rezerwacja karnetów na 11.Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży „Włóczykij”, który odbędzie się w terminie 23 lutego – 5 marca 2017 roku. 

Tradycyjnie impreza potrwa 11 dni. Do Gryfina przyjedzie ponad 80 prelegentów i zorganizowanych zostanie ponad 120 wydarzeń.

Od lat "kręgosłupem" programu festiwalu są spotkania z ludźmi, którzy opowiadają o swoich wyprawach, dziełach oraz przedsięwzięciach realizowanych w różnych częściach świata. Gryfino staje się miejscem gdzie przecinają się szlaki reportażystów, etnologów, alpinistów, filmowców czy miłośników turystyki rowerowej czy kajakowej. 

Oprócz prezentacji podróżniczych nie zabraknie koncertów, degustacji potraw, wycieczek krajoznawczych, pokazów filmów z Azji i Ameryki Południowej, warsztatów dla dzieci i młodzieży, ekstremalnego rajdu na orientację czy Balu Włóczykija.

Karnet uprawnia do wejścia na wszystkie prezentacje podróżnicze, projekcje filmowe, degustacje potraw oraz większość koncertów w ramach 11.

 Gryfińskiego Festiwalu Miejsc i Podróży Włóczykij. Na inne obliguje do 50 % zniżki. Miejsce sprzedaży - sekretariat Gryfińskiego Domu Kultury (ul. Szczecińska 17) w godzinach 9:00-17:00 od poniedziałku do piątku. 

Osoby spoza Gryfina mogą je rezerwować za pośrednictwem formularza na stronie internetowej www.wloczykij.com. Cena 125 zł.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.