Reklama

Sandra Probucka spełnia swoje marzenia. Możemy jej pomóc


Ma 20 lat, jej pasją jest bieganie oraz triathlon. Od lat brała aktywnie udział w tych dyscyplinach w MKS Hermes Gryfino. Wszystko to dzięki jej tacie i mamie, którzy od lat wspierali swoją córkę aby osiągnęła sukces.

Mowa tutaj o Sandrze Probuckiej, która dotarła do finału świątecznej Miss Polski.

"Od najmłodszych lat uwielbiałam zdjęcia, pozowanie jak i aktywność fizyczna zaczęło się to wszystko niedawno odkąd poszłam na casting który odbył się w Szczecinie do Gryf Fashion Show Models 2016 r. Po dostaniu się znalazłam się w finale i od tego momentu zdałam sobie sprawę że dziewczyna z małej miejscowości może osiągnąć sukces więc wysłałam zgłoszenie do świątecznej miss polski 2016 i dostałam się dzięki czemu jestem w tym momencie w finale i będę walczyła o koronę 17 grudnia we Wrocławiu." 

Sandra obecnie mieszka 6 kilometrów od Gryfina, w Pniewie. Jak pisze "jadę do Warszawy na pierwsze zgrupowanie Miss Egzotica 2017 jak widać determinacja można dotrzeć wszędzie nawet z małej miejscowości"

Dla Sandry marzenia powoli stają się prawdą. W tym momencie zbierane są głosy za pomocą smsów na świąteczną miss polski internetu 2016. 17 grudnia będzie walczyć o koronę we Wrocławiu.

Dodatkowym celem w życiu Sandry, który osiągnęła, było również dotarcie do finału miss Egzotica 2017r. do którego będzie szykować się cały rok. W przyszłym roku w grudniu będzie reprezentować Gryfino. Jeszcze w tym roku, Sandrę czeka sesja zdjęciowa do gazety.

Jeżeli chcesz pomóc Sandrze osiągnąć jej życiowy sukces to zagłosuj: http://gomodels.pl/smp/

1 komentarz:

Obsługiwane przez usługę Blogger.