Reklama

Spotkanie z pisarką w Gryfinie


W poniedziałek 19 grudnia w sali konferencyjnej Biblioteki Publicznej w Gryfinie przy ul. Kościelnej 24. Obędzie się się spotkanie z  pisarką Agnieszką Lingas-Łoniewską.

Agnieszka Lingas-Łoniewska - wrocławianka, pisząca książki łączące sensację z romansem, kochająca zwierzaki, „WithinTemptation” i jeszcze kilka ostrzejszych dźwięków. Autorka książek: Bez przebaczenia (debiut), Sagi: Zakręty losu, Zakład o miłość, Szósty, W zapomnieniu, Dirty World (wydana w USA, w 2014 r. ukazała się w Polsce pod tytułem Brudny świat),

W szpilkach od Manolo. Laureatka konkursu na kryminalne opowiadanie z Dolnym Śląskiem w tle. Tworzy w internecie stronę: "Czytajmy Polskich Autorów", która ma na celu propagowanie polskiej prozy, prowadzi bloga z recenzjami, organizuje cykliczne konkursy, w których można wygrać książki polskich autorów. W 2012 roku została uhonorowana Żelaznym Glejtem Ambasadora Krakowskich Targów Książki. Od 2014 roku jest członkiem Stowarzyszenia Autorów Polskich oddział Wrocław. Prowadzi także projekt literacki: "Pisarka Czyta".

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.