Reklama

Policjanci rozmawiali z przedstawicielami szkół


We wtorek 17 stycznia w gryfińskiej komendzie odbyło się spotkanie policjantów z dyrektorami szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz średnich z terenu powiatu gryfińskiego. 

W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele 16 szkół z terenu naszego powiatu. Inicjatorem spotkania dyrektorów placówek oświatowych z powiatu z policjantami oraz innymi instytucjami specjalista ds. nieletnich st. sierż. Michał Zaniewski. Spotkanie zorganizowano w sali gryfińskiej komendy.

Ze strony policji udział w spotkaniu wzięli Z-ca Naczelnika Prewencji i Ruchu Drogowego asp.sztab.Piotr Janik oraz specjalista mł.asp. Wojciech Dziekan.

Głównym tematem spotkania było omówienie działań zmierzających do zmniejszenia zjawiska przestępczości oraz wypracowanie poziomu współpracy skierowanej na przeciwdziałanie przestępstwom i wykroczeniom na terenie poszczególnych szkół, sposobu wymiany informacji i realizacji zadań z zakresu prewencji kryminalnej.

Wszyscy uczestnicy zebrania zgodnie stwierdzili zasadność i potrzebę organizacji tego typu spotkań w przyszłości.Źródło :gryfino.policja.gov.pl

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.