Reklama

Teatr Eliksir wystąpił w TVP Szczecin


Gryfiński Teatr Eliksir wraz z Gryfińskim Uniwersytetem Trzeciego Wieku wziął udział w nagraniu programu "Klub srebrnego włosa" w TVP Szczecin.

Teatr wstąpił z fragmentami autorskiego satyrycznego przedstawienia pt. „Doktor Piguła przyjmuje …”, który jest częścią większego spektaklu granego już wiele razy jako „Eliksir młodości”. Spektakl to spora dawka medyczno-artystycznego humoru, „wiele zabawnych sytuacji i dużo wesołego teatru. Autorem scenariusza i reżyserem jest Janusz Janiszewski – instruktor Gryfińskiego Domu Kultury. „Eliksir młodości” opowiada historię pewnej „nalewki”, którą wymyśliła lokalna znachorka i który … przywraca młodość! W nowej odsłonie Eliksiru znajdujemy się w gabinecie Doktor Piguły, która znana jest głównie z tego, iż przepisuje swoim pacjentkom „słynną” uniwersalną pigułę na wszelkie dolegliwości. Teatr oraz inne sekcje a także cala działalność GUTW zaprezentowała w imieniu Uniwersytetu Urszula Kwietniewska-Łacny.

Teatr Eliksir działa pod egidą Gryfińskiego Domu Kultury oraz Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Gryfinie. Opiekunem artystycznym grupy jest instruktor Janusz Janiszewski.

W spektaklu występują: Józefa Łodykowska (Doktor Piguła), Danuta Szydło (Pielęgniarka Ula), Danuta Sikorska (Pani Wyrostek – pacjentka), Teresa Smolnik (Józefa Moher – pacjentka), Wiesława Glińska (Anna Bolesna - pacjentka) oraz Jerzy Romaniuk (pacjent Walnięty).
Emisja nagrani w najbliższą w sobotę 20.01.2017 w programie „Klub srebrnego włosa” w TVP Szczecin. Zapraszamy do oglądania.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.