Reklama

Więcej przestępstw narkotykowych, Policja pokazuje statystyki


Na rocznej odprawie KPP Gryfino poznać mogliśmy statystki związane z pracą policjantów na terenie naszego powiatu. Poniżej przedstawiamy wykresy, przedstawiające szczegółowe dane z poprzedniego roku.
W porównaniu do roku 2015, ten 2016 względem ilości interwencji utrzymuje się mniej więcej na tym samym poziomie. Liczba przestępstw spadła o 440 zdarzeń.
Najwięcej zdarzeń bo aż 558 ujawniono w Gryfinie. W Chojnie było ich 273. Banie i Mieszkowice to kolejno 86 i 99 zdarzeń. Na poziomie 60 rok zakończyły gminy Widuchowa (68) i Moryń(61). Na terenie Cedyni w zeszłym roku stwierdzono 90 przestępstw. W Trzcińsku Zdrój było ich o 1 więcej (91). W Starym Czarnowie tych zdarzeń było najmniej (52).
Prym w przestępstwach z wymienionej siódemki wiodą, zarówno w 2016 jak i 2015 roku, kradzieże. Alarmujący jest fakt, że pod względem ilości zdarzeń zaraz za kradzieżami, ilościowo plasują się przestępstwa narkotykowe.
Podczas prezentacji statystyk z ubiegłego roku, przez Komendanta Powiatowego Policji w Gryfinie, wielokrotnie wspomniano o poprawie wskaźników wykrywalności. W porównaniu do roku 2015 niższy wskaźnik wykrywalności zaobserwować możemy przy uszkodzeniu rzeczy.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.