Reklama

Polsce niesiem odrodzenieChcesz działać patriotycznie ? Rozwijać się w gronie młodych, ideowych osób ? Poznać wiele ciekawych postaci ? Nawiązać znajomości na całe życie? Nie czekaj, dołącz do nas!

Zapraszamy na otwarte spotkanie gryfińskiego koła Młodzieży Wszechpolskiej, które odbędzie się 9 marca o godzinie 19:30. Spotykamy się w lokalu przy ulicy Łokietka 2/23 w Gryfinie.

Na spotkaniu będzie można się dowiedzieć na czym polega codzienna działalność w Młodzieży Wszechpolskiej oraz przedstawiony zostanie rys historyczny organizacji. Zapraszamy!

Młodzież Wszechpolska jest największą organizacją narodową zrzeszającą ludzi młodych, aktywnych i ideowych. Istniejemy w każdym województwie i mamy w całej Polsce ponad sto kół! Angażujemy się w różne inicjatywy na poziomie zarówno lokalnym jak i ogólnopolskim i współpracujemy z takimi organizacjami jak choćby Związek Żołnierzy NSZ. 

Odwołujemy się do idei polskiego nacjonalizmu wykuwając jego współczesną formę, aktywnie uczestniczymy w organizacji Marszu Niepodległości i wykonujemy codzienną ciężką pracę u podstaw na rzecz naszego narodu.
Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.