Reklama

Muzyczny pałacyk tym razem w wersji gitarowej - Jakub Kościuszko w Gryfinie


We wtorek 21 marca 2017 odbędzie się kolejny koncert w ramach cyklu "Muzyczny Pałacyk". Tym razem będzie to koncert muzyki gitarowej. 

Podczas koncertu wystąpi pochodzący ze Szczecina utalentowany gitarzysta Jakub Kościuszko. Muzyczny wieczór w Pałacyku pod Lwami rozpocznie się o godzinie 18:00.

Wcześniej, od godziny 15 w Pałacyku Jakub Kościuszko poprowadzi otwarte warsztaty gitary klasycznej. W warsztatach wezmą udział uczniowie szkoły muzycznej w Gryfinie. Zapraszamy także innych utalentowanych muzycznie gryfinian do przybycia do Pałacyku, aby pobrać cenne lekcje od doświadczonego muzyka.


Jakub Kościuszko
urodził się 28 marca 1985 r. w Szczecinie. W wieku 6 lat rozpoczął swoją edukację muzyczną od fortepianu, jednak już 2 lata później zaczął naukę gry na gitarze klasycznej. Jest absolwentem klasy profesora Piotra Zaleskiego w Akademii Muzycznej we Wrocławiu oraz maestro Zorana Dukića w Królewskim Konserwatorium w Hadze.

Koncertował w całej Polsce, Niemczech oraz Holandii. Jest laureatem międzynarodowych konkursów gitarowych, występował na festiwalach m.in. we Wrocławiu, Szczecinie, Łodzi, Zielonej Górze. Jest jednym z najbardziej utalentowanych polskich gitarzystów, rozwijającym regularnie swoje umiejętności pod opieką największych mistrzów gitary klasycznej na świecie.
Podczas koncertu w Pałacyku pod Lwami usłyszymy wykonane na gitarze utwory klasyczne oraz jazzowe.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.