Reklama

Wizytówka miasta odstrasza. Wiceburmistrz: na działania wizerunkowe przyjdzie czas później [video] [foto]


Cieplejsze dni zobowiązują nas do wiosennych porządków, tym bardziej w kluczowych miejscach w naszym mieście. Jednym z nich jest elewacja budynku przy ulicy Bolesława Chrobrego, która prezentuje herby miast partnerskich i baner reklamowy Kina Gryf. 


Ściana wręcz odstrasza przechodniów. Brudna i obdrapana wizytówka naszego miasta nie cieszy, a wręcz smuci mieszkańców Gryfina. Jak komentują zaistniałą sytuację władze naszego miasta?O komentarz poprosiliśmy wiceburmistrza Miasta i Gminy Gryfino Tomasza Milera, który poinformował nas, że stan elewacji przy budynku Bolesława Chrobrego jest im znany, niestety nie są w stanie go kompleksowo wyremontować. Na chwilę obecną gmina realizuje wiele remontów w mieszkaniach komunalnych.

Jest jednak szansa na poprawienie wizerunkowe elewacji budynku. Jak mówi wiceburmistrz:
- Praca doraźna jak odmalowanie tej elewacji i zabezpieczenie jej w tańszej wersji wchodzi w grę i zostanie zrobione stosunkowo szybko.


2 komentarze:

  1. Do kompletu przecudnej urody "fontanna"... Pomalowana farbą olejną...

    OdpowiedzUsuń
  2. Kawkę i ciasteczka to szybko do urzędu kupują, a odmalować nie ma komu..

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.