Reklama

Nawet 60 tysięcy za remont reprezentacyjnej ściany


Nawet 60 tysięcy złotych może kosztować remont ściany w centrum Gryfina przy ulicy Bolesława Chrobrego o której pisaliśmy w artykule Wizytówka miasta odstrasza. Wiceburmistrz: na działania wizerunkowe przyjdzie czas później.

Brudna i obdrapana wizytówka naszego miasta w dalszym ciągu nie cieszy, a wręcz smuci mieszkańców Gryfina, którzy zgodnie z obietnicą wiceburmistrza po naszej interwencji obiecał stosunkowo szybko się tym zająć.W dniu wczorajszym do naszej redaktorki dotarła informacja z uzupełnieniem od wiceburmistrza Tomasza Milera, która niestety nie napawa optymizmem.

- Analiza stanu technicznego ściany nie wypadła najlepiej. Nie można jej po prostu umyć ani pomalować. Wymaga ona kompleksowego remontu, co wiążę się zarówno z wygospodarowaniem pieniędzy, jak i przygotowaniem dokumentacji. W piątek otrzymałem informację, że to kwota nawet 60 tysięcy złotych. W związku z tym to zadanie będzie mogło być zrealizowane w drugim półroczu. Ścianę wykorzystamy do ekspozycji wizerunku Gryfina zgodnego z nową, opracowywaną właśnie, identyfikacją wizualną - informuje wiceburmistrz.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.