Reklama

Oblał konkubinę ropą i ją podpalił! - kobieta broniła sprawcę mówiąc, że wylała na siebie herbatę


Marcin S. mieszkaniec ulicy Pomorskiej w Gryfinie usłyszał zarzut znęcania się nad swoja konkubiną, wszczynania awantur, bicia, umyślnego uszkodzenia ciała pokrzywdzonej poprzez oblanie jej cieczą ropopochodną i podpalenia.

35 latek znęcał się nad swoją konkubiną od czerwca 2016 r. Będąc w stanie nietrzeźwym wszczynał awantury, używał wobec pokrzywdzonej siły fizycznej, bił ja pięściami, kopał po całym ciele powodując obrażenia ciała.

W ubiegły piątek do Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie wpłynęło zawiadomienie o możliwym podpaleniu kobiety poprzedzonym oblaniem jej ropopochodną cieczą. Kiedy policjanci w chwilę później dotarli do pokrzywdzonej, oświadczyła ona że poparzenia są wynikiem wylania na siebie gorącej herbaty. Policjanci nie dali się zwieść i podjęli czynności zmierzające do ustalenia stanu faktycznego oraz zatrzymania Marcina S.

W czasie kolejnej rozmowy z policjantami kobieta przyznała, że była zastraszana i bita przez 35 latka. Opowiedziała również o oblaniu jej cieczą ropopochodną i podpaleniu przez Marcina S.

Sąd Rejonowy w Gryfinie na wniosek policji i prokuratury tymczasowo aresztował mężczyznę nas okres 3 miesięcy. Marcin S. przebywał na warunkowym zwolnieniu z Zakładu Karnego. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.