Reklama

Plaga pijanych kierowców - kolejne zatrzymania


Nie ma tygodnia aby gryfińska drogówka lub policjanci ogniwa patrolowo-interwencyjnego nie zatrzymali kierujących pojazdami mechanicznymi na „dwóch gazach”. Wysokie kary jakie grożą za jazdę po alkoholu nie odstraszają wsiadających za kierownicę w stanie nietrzeźwości.

4 kwietnia  w Piasecznie gm. Banie policjanci ORD KPP w Gryfinie dokonali zatrzymania 38 letniego Mariusza K., mieszkańca powiatu szczecińskiego, który kierował samochodem marki Kia Cerato będąc w stanie nietrzeźwości 2,32 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Tego samego dnia o godz.20.20 policjanci ORD KPP w Gryfinie podczas czynności związanych ze zdarzeniem drogowym w Chlebowie ujawnili, że kierujący samochodem osobowym marki VW Golf 45 letni Roman Ł. Znajduje się w stanie nietrzeźwości 2,86 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

6 kwietnia w Starym Czarnowie policjanci ORD KPP w Gryfinie podczas kontroli drogowej samochodu marki VW Golf ujawnili,że kierujący Marek B. znajduje się w stanie nietrzeźwości 0,82 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

8 kwietnia w Drzewinie policjanci ORD KPP w Gryfinie podczas kontroli drogowej ujawnili,że kierujący motorowerem Romet 27 letni Dariusz K. znajduje się w stanie nietrzeźwości 1,38 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.