Reklama

Program Dni Gryfina pod znakiem zapytania?


Nie tak dawno poznaliśmy program Dni Gryfina i choć jako miasto rozdarci na pół na tych zadowolonych i rozczarowanych gwiazdami tegorocznej gryfińskiej sceny, wspólnie czuliśmy już pewność co do ich przebiegu. Okazuje się, że to uczucie było mylne. Na wszystkich bawiących się podczas pierwszego dnia imprezy czeka niespodzianka! Jaka? Nie wiadomo... 

Podczas konferencji prasowej jaka odbyła się w gabinecie wiceburmistrza Pawła Nikitińskiego padła informacja o niespodziance, która powinna pozytywnie wszystkich zaskoczyć. Mimo licznych pytań ze strony przedstawicieli mediów, bardziej szczegółowych informacji na ten temat nie udzielono. 

"Niespodzianka będzie artystą"
Choć chcielibyśmy przekazać naszym Czytelnikom więcej informacji i sami zaspokoić swoją ciekawość, wiemy tylko tyle, że występ artysty\artystów w ramach niespodzianki odbędzie się 1 maja w środku programu.

Nie za dużo niewiadomych? 
Mimo to, że większość z nas uwielbia niespodzianki, przy okazji programu Dni Gryfina  nie do końca jest ona na miejscu. Wśród mieszkańców dominuje mieszane uczucie co do jej odbioru i pewna niepewność. To ryzykowne zagranie ze strony organizatorów. Pojawia się dużo pytań odnośnie sensu i powodu ukrywania tego "wyjątkowego" punktu programu. Większość odpowiedzi nie odnosi się pozytywnie do samych organizatorów sugerując brak odpowiedniego profesjonalizmu i organizacyjną niepewność co do pojawienia się na scenie artysty.
- Lepiej powiedzieć niespodzianka niż zapowiedzieć super artystę i później się tłumaczyć? - słyszymy w rozmowach z mieszkańcami.

Jaki będzie właściwy odbiór? Dowiemy się już 1 maja na Gryfińskim Nabrzeżu.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.