Reklama

Czy gryfiński ksiądz uderzył dziecko? [video]


Ojciec dziecka obecnie przygotowującego się do komunii w Gryfinie, złożył zawiadomienie, które dotyczyło uderzenia jego córki przez księdza. 

Jak informuje rzecznik Prokuratury Okręgowej w Szczecnie Joanna Biranowska-Sochalska prowadzone jest postępowanie przygotowawcze w sprawie naruszenia nietykalności cielesnej małoletniej dziewczynki poprzez uderzenie jej ręką w twarz.Do zdarzenia doszło na terenie samego kościoła podczas próby związanej z przygotowaniem do komunii. Kapłan miał zwrócić uwagę dziewczynce, która niewłaściwie się zachowywała, złapał ją za ramię.

Ksiądz podejrzany o naruszenie nietykalności cielesnej małoletniej zdaje się nie widzieć większej konieczności wszczynania postępowania.

- Trudno, żeby nazwać to uderzeniem, wziąłem ją za ramię, zapytałem: dlaczego niszczysz to mienie?! Tak ją pyknąłem ręką, klepnąłem w szyję, nie mam sobie nic do zarzucenia - powiedział ksiądz w rozmowie z Radiem Szczecin.

fot. pixabay

9 komentarzy:

 1. Zamiast pokornie przyznać się i przeprosić, to brnie w jakieś idiotyczne tłumaczenia. Jaki przykład daje taki ksiądz? Gdzie te szumne hasła, dekalogi i pokuta niesiona na sztandarach? Ta obłuda jest naprawdę porażająca!

  OdpowiedzUsuń
 2. Widocznie miał powód bo te bachory to patologia rośnie

  OdpowiedzUsuń
 3. Weźcie ludzie odczepcie sie od księży albo skonczcie falszywie gierki kazdemu ksiedzu rogi dajecie a to ma dzieci a to tamto a koniec koncow dupe im lizecie ogar pomyslcie

  OdpowiedzUsuń
 4. A ty co pajacu ksiezy bronisz flecie ciebie tez do wora i do odry

  OdpowiedzUsuń
 5. Jest to przykład tego, jakie przemiany nastąpiły w naszej mentalności na przełomie lat. Teraz za złe zachowania dzieci odpowiedzialność ponoszą nauczyciele, księża i wszyscy naokoło oprócz naszych dzieci i rodziców. Bo jak nasze oczko w głowie może być niegrzeczne? Nie umie tabliczki mnożenia? Wina nauczyciela. Nie potrafi się zachować? Wina niani. Rodzice widzą winę wszędzie tylko nie u siebie. A często to oni zaniedbują swoje maluchy, poświęcając im za mało czasu i pieszcząc się z nimi zamiast dać porządną karę. Kiedyś gdyby dziecko dostało w ucho od księdza za złe zachowanie w kościele to rodzice poprawiliby w domu. No cóż... A teraz zakłada się sprawy w sądzie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczera prawda

   Usuń
  2. Popieram zdanie. Dzieci wchodzą na głowę a rodzice "slepi". Aż strach pomyśleć co za pokolenie rośnie.

   Usuń
 6. Większość księży jest zła /może ze 20 procent jest uczciwych i dobrych .
  Ksiądz który bije małe dzieci to bandyta !!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uuuuu ostre słowa. To w takim razie kim jest rodzic który nie wpoił dziecku podstawowych zasad dobrego zachowania???

   Usuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.