Reklama

Festyn Rodzinny dla mieszkańców Starych Brynek


W minioną sobotę 27 maja  mieszkańcy Starych Brynek i okolicznych miejscowości mieli okazję spotkać się z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka

Święto to organizowane jest od kilkunastu lat, cieszy się dużym zainteresowaniem i powoli wpisuję się w lokalną tradycję. Festyn jest okazją do większej integracji mieszkańców Starych Brynek.

Impreza rozpoczęła się przywitaniem i życzeniami dla dzieci i mam od zaproszonego radnego Zdzisława Kmieciaka oraz sołtysa wsi Józefa Stosio. Aneta Kopystyńska - plastyk z Gryfińskiego Domu Kultury "udekorowała" pięknie twarze dzieci zgodnie z ich życzeniami. Nad zabawą i rozrywką dla dzieci czuwał zespół " KROPKA I CZARUŚ ".

Był zamek dmuchany, trampolina, różne zabawy, pokaz czarów, kolorowe bańki oraz wata cukrowa. Przedszkolaki z Ogniska Przedszkolnego TPD w Starych Brynkach zatańczyły dla wszystkich mam.

Sportowych emocji dostarczył niezawodny LKS "PIAST", który przygotował konkurencje dla dzieci i dorosłych. Dzieci mogły ochłodzić się lodami i napojami chłodzącymi. Dużym zainteresowaniem cieszyło się ognisko i pieczone kiełbaski. Dzięki Bernardowi Baranowskiemu dzieci, młodzież i dorośli mogli przejechać się ciuchcią.

W godzinach wieczornych rozrywkę dla dorosłych zapewnił DJ "GRUCHA". Bawiono się aż do wczesnych godzin rannych.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.