Reklama

Kolejne 5 ton dla potrzebujących - kiedy będzie wydawana żywność?


Ośrodek Pomocy Społecznej w Gryfinie prowadzi nieodpłatną dystrybucję żywności w ramach realizacji Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym

Do Ośrodka Pomocy Społecznej w Gryfinie dostarczono kolejną i jednocześnie ostatnią tak dużą partię żywności w łącznej ilości 5,4 ton. Przywieziony został gulasz wieprzowy, groszek z marchewką, fasola biała, cukier i makaron.

Dystrybucja żywności prowadzona jest od grudnia 2016 r . Dotychczas pracownicy OPS rozdysponowali około 16 ton żywności. Pomocą żywnościową z Podprogramu 2016 zostały objęte 443 osoby z terenu Miasta i Gminy Gryfino. 


Transport artykułów spożywczych z magazynu Caritasu do Gryfina ponownie zapewnili Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gryfinie oraz Firma Transportowa Pana Zdzisława Czekana za co serdecznie dziękujemy w imieniu kadry OPS oraz odbiorców żywności.

Uwaga!  Wydawanie żywności odbędzie się w dniach 22,23, 24 i 25 maja 2017r.
Natomiast 16 maja 2017r. o godzinie 11.00 w Centrum Aktywności Lokalnej odbędą się ciekawe warsztaty kulinarne i zdrowego żywienia prowadzone przez pracowników Caritas Archidiecezji Szczecińsko – Kamieńskiej w Szczecinie.  Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a przede wszystkim osoby korzystające z pomocy w formie żywności .

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.