Reklama

Gryfińska Policja zaprasza na spotkanie dzieci jak i dorosłych


W dniu 1 lipca 2017 roku, o godz. 11.00 w ramach akcji Kręci mnie bezpieczeństwo, na placu Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie odbędą się zajęcia profilaktyczno – edukacyjne adresowane zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych.

Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie, wpisując się w ogólnopolską akcję Kręci mnie bezpieczeństwo zaprasza w dniu 1 lipca 2017 roku, o godz. 11.00 do swojej siedziby wszystkich zainteresowanych problematyką bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a w szczególności rowerzystów, zarówno najmłodszych jak i dorosłych. Każdy zainteresowany bezpieczeństwem na drodze znajdzie coś dla siebie.

Dla uczestników przewidziano liczne konkursy, które poprzez gry i zabawy pozwolą pogłębić posiadaną wiedzę na temat obowiązujących przepisów ruchu drogowego.

Zaplanowano również atrakcje dla dorosłych uczestników ruchu drogowego. Przy okazji spotkania będzie możliwość osobistego porozmawiania z funkcjonariuszami na co dzień dbającymi o bezpieczeństwo ruchu drogowego na temat obowiązujących przepisów i zasad dotyczących zarówno kierujących pojazdami, rowerzystów i pieszych.

Osoby biorące udział w wydarzeniu, a szczególnie biorący udział w zabawach i konkursach mogą liczyć na nagrody i upominki w postaci akcesoriów rowerowych i nie tylko.

fot. archiwum

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.