Reklama

Już dziś plenerowy spektakl LEGENDY i nie tylko... - to trzeba zobaczyć!


Już dziś (23.06) Teatr 6 i PÓŁ wystąpi z plenerowym przedstawieniem LEGENDY z okazji Nocy Świętojańskiej. Impreza organizowana jest przez Bibliotekę Miejską w Gryfinie.


Piąta edycja Gryfińskiej Nocy Świętojańskiej zacznie się dziś o godz. 19.00 na plaży nad Odrą. W programie śpiewanie piosenek wraz z animatorkami ubranymi w piękne kostiumy wróżek leśnych, występ Kapeli Ludowej "Macierzanka", a po nim wspólne wyplatanie wianków oraz robienie przez dzieci kolorowych stateczków z życzeniami, które następnie zostaną puszczone na wodę. Na dzieci czekają także konkursy i zabawy, pokaz wielkich baniek mydlanych, skręcane baloniki oraz elementy malowania buziek. Ta część wieczoru zakończy się wspólnym pieczeniem kiełbasek przy ognisku na terenie OSiR.

Po zakończeniu ogniska w lasku nieopodal plaży około godziny 22:00 odbędzie się spektakl plenerowy pt.: "Legendy" w wykonaniu Teatru 6 i PÓŁ. "Legendy" to spektakl inspirowany legendami ząbkowickimi dotyczącymi czasów średniowiecznych. Mogłyby one jednak wydarzyć się wszędzie i o każdym czasie. Zaklęte w legendy opowieści ukazują naturę człowieka, która jest mroczna, pełna bólu, a jednocześnie przepełniona pasją i chęcią doświadczenia dobra.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.