Reklama

Kontrola drogówki w regionie - 6 osób straciło prawo jazdy


Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie na terenie powiatu przeprowadzili działania zmierzające do eliminowania z ruchu drogowego kierujących znajdujących się pod wpływem alkoholu, jak również przekraczających dozwoloną prędkość.

5 czerwca 2017 roku wspólne działania ukierunkowane na ujawnianie i eliminowanie z ruchu drogowego kierujących znajdujących się pod wpływem alkoholu lub innych podobnie działających środków przeprowadzili policjanci drogówki z Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie i Komisariatu Policji w Chojnie. W trakcie trwających działań policjanci kontrolowali również prędkość.

Wśród skontrolowanych kierujących, ujawniono czterech mieszkańców naszego powiatu kierujących pojazdami znajdując się w stanie nietrzeźwości. Wszystkim odebrano uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi a sprawy zostaną przekazane do sądu.

W trakcie tych działań zatrzymano również dwóch kierujących, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Zgodnie z obowiązującymi przepisami osobom tym zatrzymano prawo jazdy.

Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie apeluje o rozwagę i rozsądek wszystkie osoby wsiadające za kierownicę. Zadbajmy o życie i zdrowie własne i innych uczestników ruchu drogowego.

źródło: KPP Gryfino

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.