Reklama

Twórcze Wakacje 2017Z końcem czerwca rusza wakacyjna propozycja Gryfińskiego Domu Kultury czyli cykl warsztatów artystycznych pn. "Twórcze wakacje 2017" Placówka tradycyjnie w okresie wakacyjnym otwiera swoje artystyczne pracownie dla wszystkich chętnych. 

Na dzieci i młodzież z Gryfina i okolic czekają pięciodniowe warsztaty plastyczne, wokalne, filmowe, teatralne, taneczne i turystyczne.

Bezpłatne warsztaty artystyczne będą rozpoczynały się w kolejne wakacyjne poniedziałki o godz. 10.00 w budynku przy ul. Szczecińskiej 17 oraz w Pałacyku pod Lwami. Zajęcia będą trwały do godziny 12. Dopełnieniem wakacyjnej akcji dla najmłodszych będą także wcześniejsze seanse filmowe w Kinie Gryf.

Zajęcia w ramach akcji "Twórcze wakacje 2017" odbędą się także w świetlicach wiejskich działających pod egidą Gryfińskiego Domu Kultury. Każda ze świetlic w ciągu wakacji zorganizuje pięciodniowe warsztaty.

 Propozycje zajęć będą różnorodne, od warsztatów promujących zdrowy tryb życia i odżywiania, przez szeroko rozumiane zajęcia plastyczne z recyklingiem włącznie, a na turystycznych kończąc.
Wakacyjna działalność świetlic nie ograniczy się jedynie do przeprowadzenia tych warsztatów

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.