Reklama

Gąssowski, Cerekwicka i Łobuzy - zobacz wywiady z tegorocznymi gwiazdami Jarmarku Moryńskiego [foto] [video]


Wojciech Gąssowski, Katarzyna Cerekwicka oraz Łobuzy. Na takie gwiazdy czekaliśmy podczas Jarmarku Moryńskiego. Nie zabrakło również wielu atrakcji i nawet burza nie przeszkodziła w świetnej zabawie.

Niezapomniane chwile przeżyliśmy w Moryniu. Ich święto rozpoczęliśmy mocnym porannym akcentem - XVIII bieg dookoła Morynia i Jeziora Morzycko (więcej informacji na stronie chojna24.pl - Osowski i Nikolińska najszybsi w XVIII Biegu Dookoła Morynia i Jeziora Morzycko)

Oficjalne otwarcie odbyło się o godzinie 19.30. Tuż po nim na scenie zaprezentował się Wojciech Gąssowski. Znany przede wszystkim z polskiego przeboju "Gdzie się podziały tamte prywatki". Należy również dodać, że jest wykonawcą utworów do takich filmów jak: "M jak miłość" czy też "Wojna domowa".


Zaraz po pierwszym koncercie na deskach scenicznych wystąpiła Katarzyna Cerekwicka wraz z zespołem. O artystce zrobiło się głośno po wydaniu utworu "Na kolana", który również mogliśmy usłyszeć w Moryniu.


Gwiazdą wieczoru były Łobuzy. Grają tzw. Disco Yolo, ubrani w dresy oraz z pseudonimami scenicznymi zrobili niezapomniane widowisko. Znani są przede wszystkich z "Ona czuje we mnie piniądz". Na swoich listach muzycznych mają również kawałek stworzony z Dawidem Narożnym z grypy Piękni i Młodzi - "Łobuz kocha najbardziej"Zobacz zdjęcia na naszym profilu na Facebooku

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.