Reklama

Kornika Policyjna 28.07- 3.08


Zapraszamy do zapoznania się z kroniką Policyjną 28 lipca- 2 sierpnia. 

 W dniu 29 lipca 2017 roku o godz. 10.30 na terenie jednej z miejscowości w gminie Gryfino policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego KPP w Gryfinie podczas kontroli drogowej ujawnili, że 59 letni mężczyzna, mieszkaniec gminy Gryfino kierował samochodem osobowym marki VW pomimo orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych, znaj­dując się przy tym jednocześnie w stanie po użyciu alkoholu (0,22 promila alkoholu
w wydychanym powietrzu ). Postępowanie prowadzi KPP w Gryfinie.

 W dniu 28 lipca 2017 roku w jednym ze sklepów w gm. Widuchowa sprawca wykorzystując nieuwagę osoby zgłaszającej dokonał kradzieży telefonu komórkowego marki LG wartości 450 zł wraz z pieniędzmi w kwocie 300 zł znajdującymi się w etui telefonu. Postępowanie prowadzi KPP w Gryfinie.

 W dniu 29 lipca 2017 roku, około godz. 23.45 w Gryfinie, policjanci Ogniwa Patrolowo – In­terwencyjnego zatrzymali 39 letniego mieszkańca powiatu gryfińskiego, który znajdując się w stanie po użyciu alkoholu (0,40 promila alkoholu w wydychanym powietrzu) kierował samochodem marki Opel Vectra. W chwili zatrzymania mężczyzna posiadał przy sobie środki odurzające w postaci suszu roślinnego marihuany w ilości 1,248 grama. Postępowa­nie prowadzi KPP w Gryfinie.

 W dniu 28 lipca 2017 roku o godz. 3.10 w Moryniu dokonano włamania do sklepu spożyw­czego sieci Dino. Sprawca do wnętrza sklepu dostał się po uprzednim wybiciu szyby wysta­wowej, skąd następnie zabrał papierosy różnych marek o łącznej wartości 8870zł na szko­dę dyskontu Dino. Postępowanie prowadzi KP w Chojnie.


 W dniu 28 lipca 2017 roku w jednej z miejscowości na terenie gminy Banie, policjanci
z KPP w Gryfinie zatrzymali22 letniego mężczyznę, mieszkańca powiatu gryfińskiego, który posiadał środki odurzające w postaci marihuany w ilości 0,9 grama. Postępowanie prowadzi KPP w Gryfinie.

W dniu 2 sierpnia 2017 roku dokonano włamania do jednego z mieszkań na terenie Gryfi­na. Sprawca wykorzystując nieobecność domowników, uszkadzając wkładki zamków
w drzwiach wejściowych dostał się do wnętrza mieszkania, skąd dokonał kradzieży biżuterii o łącznej wartości około 5000 zł. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP w Gryfinie.

 w dniu 3 sierpnia 2017 roku o godz. 2.30 w Gryfinie policjanci z KPP w Gryfinie zatrzymali 21 letniego mężczyznę, mieszkańca powiatu gryfińskiego, który kierował samochodem oso­bowym marki VW Passat w stanie nietrzeźwości (0,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu). Postępowanie prowadzi KPP w Gryfinie.

W dniu 2 sierpnia 2017 roku około godz. 0.00 w Gryfinie policjanci zatrzymany został 24 let­ni obywatel Ukrainy, który kierował samochodem osobowym marki Opel Astra w stanie nie­trzeźwości (1,95 promila alkoholu w wydychanym powietrzu). Postępowanie prowadzi KPP w Gryfinie.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.