Reklama

Kronika Policyjna [13-15.08]Zapraszamy do zapoznania z kroniką policyjną z dni 13-15 sierpnia.

W dniu 13 sierpnia 2017 roku około godz. 1.20 w Gryfinie, na ul. Wodnika patrol OPI KPP w Gryfinie zatrzymał 45 letniego mieszkańca powiatu gryfińskiego, który kierował motorowerem w stanie nietrzeźwości, tj. ponad 2.3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzi KPP w Gryfinie.

W dniu 14 sierpnia 2017 roku, około godz. 13.20 w toalecie dla osób niepełnosprawnych i matki z dzieckiem na parkingu znajdującym się wzdłuż drogi ekspresowej S3, na wysokości miejscowości Stare Brynki dokonano przywłaszczenia  telefonu komórkowego Samsung Galaxy S4, wartości około 550 zł, pozostawionego przypadkowo na przewijaku dla dzieci przez mieszkankę gm. Świnoujście. Postępowanie prowadzi KPP w Gryfinie.

W dniu 14 sierpnia 2017 roku około godz. 17.55 w Mieszkowicach podczas kontroli ciągnika rolniczego funkcjonariusze Posterunku Policji Mieszkowice – Moryń stwierdzili, że kierujący pojazdem 46 letni mieszkaniec powiatu gryfińskiego znajdował się w stanie nietrzeźwości, tj. 0,75 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, dodatkowo nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi (wydano decyzje o cofnięciu uprawnień z powodów zdrowotnych). Postępowanie prowadzi Posterunek Policji Mieszkowice – Moryń.

W dniu 12 sierpnia 2017 roku, około godz. 1.00 w miejscowości Baniewice dzielnicowi z Posterunku Policji Widuchowa – Banie ujawnili, że kierujący samochodem osobowym marki VW Golf 21 letni mieszkaniec naszego powiatu znajdował się w stanie nietrzeźwości, tj. 2,20 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzi KPP w Gryfinie.

W dniu 13 sierpnia 2017 roku, około godz. 20.06 podczas kolizji drogowej, do której doszło w miejscowości Stoki, policjanci KP w Chojnie stwierdzili, że kierujący samochodem osobowym marki Peugeot 33 letni mieszkaniec powiatu gryfińskiego znajdował się w stanie nietrzeźwości, tj. 1,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzi KP w Chojnie.


Pozdrawiam
asp. szt. Grzegorz Klimek
oficer prasowy

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.