Reklama

Kronika Policyjna -Wykaz Zdarzeń ( 5.08- 8.08.)


Zapraszamy do zapoznania się z Kroniką Policyjną z dni 5-8 sierpnia . 

1. W dniu 5 sierpnia  o godz. 21.15 w Gryfinie na ul. Parkowej dokonano kradzieży roweru górskiego marki GIANT wartości 700 na szkodę mieszkańca Szczecina. Postępowanie prowadzi KPP w Gryfinie.

 W dniu 5 sierpnia  o godz. 0.18 w Gardnie na ul. Niepodległości podczas kontroli drogowej stwierdzono, że kierujący samochodem osobowym Daewoo mieszkaniec powiatu gryfińskiego znajdował się w stanie nietrzeźwości (1,85 promila alkoholu w wydychanym powietrzu) ponadto wymieniony prowadził pojazd wbrew wydanemu przez Sąd Rejonowy w Gryfinie zakazowi oraz cofnięciu uprawnień.

W dniu 5 sierpnia  o godz. 13.55 w Kołbaczu kierujący motocyklem mieszkaniec Szczecina, znajdując się w rejonie skrzyżowania, podczas wykonywania manewru skrętu najechał na plamę oleistą w wyniku czego stracił panowanie nad motocyklem i przewrócił się. W wyniku upadku motocyklista doznał złamania prawej ręki ze zwichnięciem w stawie łokciowym. Postępowanie prowadzi KPP w Gryfinie.

W dniu 6 sierpnia  Komisariat Policji w Chojnie został powiadomiony o włamaniu do pokoju znajdującym się na pierwszym pietrze jednego z budynków w Chojnie. Jak ustalono sprawca wykorzystując rynnę i pozostawione otwarte okno dostał się do wnętrza pomieszczenia, skąd dokonał kradzieży pieniędzy w kwocie 1400 zł. Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Chojnie.

W dniu 8 sierpnia  z szuflady kredensu skradziono pieniądze w kwocie 550 zł na szkodę 84 letniej mieszkanki powiatu gryfińskiego. Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Chojnie.

W dniu 8 sierpnia  w Gryfinie na ul. Energetyków z pozostawionej torebki damskiej skradziono pieniądze w kwocie 120 euro i 30 złotych na szkodę obywatelki Niemiec. Postępowanie prowadzi KPP w Gryfinie.

 W dniu 8 sierpnia  w Gryfinie, na ul. Łużyckiej poprzez wyważenie mocowań drzwi balkonowych dokonano włamania do mieszkania, skąd skradziono konsole do gier marki Sony oraz biżuterię o łącznej wartości 4000 zł. Postępowanie prowadzi KPP w Gryfinie.

 W dniu 5 sierpnia  około godz. 17.15 w autobusie linii nr 1 na trasie Szczecin Zdroje – Gryfino dokonano przywłaszczenia telefonu komórkowego marki LG K10 Dual o wartości około 600 zł

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.