Reklama

Ósma edycja Amatorskiego Turnieju Piłki Siatkowej w BartkowieW sobotę 12 sierpnia 2017 w Bartkowie odbyła się ósma już edycja Amatorskiego Turnieju Piłki Siatkowej. W rozgrywkach wzięło udział osiem drużyn, które z oddaniem rozgrywały swoje mecze. Dobrej zabawy nie popsuła nawet kapryśna pogoda.

Bartkowska impreza z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Zawodnicy urzeczeni są wspaniałą sportowo-zabawową atmosferą i uczciwą rywalizacją. Drużyny, które brały udział w turnieju w latach poprzednich z przyjemnością wracają do Bartkowa. Do rozgrywek przygotowują się przez cały rok. Turniej to doskonała okazja do zaprezentowania swoich możliwości także dla tych, dla których sport jest okazjonalną rozrywką. Jednak bez względu na podejście zawodników do rywalizacji, drużyny biorące udział w turnieju prezentują wysoki poziom.
W tegorocznych rozgrywkach wzięło udział osiem drużyn: Gryfino, Bartkowo, dwa teamy Fran-Gut, Żórawie, Oldboye Bartkowo a także zespół złożony z mieszkańców podgryfińskich wiosek oraz drużyna ratowników.
Turniej uroczyście otworzył Burmistrz Miasta i Gminy Mieczysław Sawaryn, który po skończonych meczach także wręczył nagrody dla zawodników. Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwali sędziowie z LKS Piast. Imprezę rozpoczęto o godzinie 11. Przez kilka godzin drużyny z oddaniem walczyły o miano najlepszej, bawiąc się przy tym doskonale.

Do finału turnieju weszły drużyny Bartkowa, Gryfina oraz Fran-Gut I i Fran-Gut II. O miejsce pierwsze walczyły drużyny Fran-Gut I oraz Gryfino. Po emocjonującym meczu finałowym zwycięstwo w turnieju wywalczyła drużyna z Gryfina. Druga lokata przypadła dla składu Fran-Gut I. O miejsce trzecie walczyły drużyny Bartkowa i team Fran-Gut II. Ostatecznie miejsce trzecie zajęła drużyna gospodarzy czyli Bartkowo a czwarte Fran-Gut I.
Każda z drużyn otrzymała nagrodę w postaci sprzętu sportowego ufundowanego z funduszu sołeckiego Bartkowa a także pamiątkowy puchar ufundowany przez LKS Piast. Przyznano także specjalną nagrodę dla najlepszego zawodnika turnieju jaki został Michał Antol z drużyny Gryfina.
Zmęczeni zmaganiami sportowymi zawodnicy mogli odpocząć przy ognisku i posilić się pieczonymi kiełbaskami.
Organizatorami VIII Amatorskiego Turnieju Piłki Siatkowej w Bartkowie byli: Rada Sołecka w Bartkowie, Świetlica Wiejska w Bartkowie i LKS Piast Gryfino.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.