Reklama

Kronika Policyjna [6-12.09]


Zapraszamy do zapoznania się z Kroniką Policyjną 6-12 września .


W dniu 6 września u około godz. 10.00 w Chojnie na ul. Bolesława Chrobrego
z samochodu osna szkodę na szkodę mieszkańca powiatu gryfińskiego. Postępowanie pro­wadzi KPP w Gryfinie.Osobowego marki Peugeot dokonano kradzieży jednej tablicy rejestracyjnej
o wartości 100 zł.

 W dniu 9 września mieszkanka gminy Cedynia powiadomiła Posterunek Policji
w Cedyni o doprowadzeniu jej przez nieznaną osobę do niekorzystnego rozporządzenia mie­niem w kwocie 75 zł, w taki sposób, że za pośrednictwem portalu internetowego facebook dokonała zakupy zabawki dziecięcej i pomimo dokonania zapłaty, zakupionego towaru nie otrzymała. Postępowanie prowadzi KP w Chojnie.

 W dniu 9 września KPP w Gryfinie została powiadomiona o kradzieży, poprzez przecięcie przewodu paliwowego, około 40l oleju napędowego z ciągnika rolniczego, o war­tości około 160 zł. Do kradzieży doszło w Kołowie. Postępowanie prowadzi KPP w Gryfinie.

W dniu 11 września  mieszkaniec powiatu gryfińskiego powiadomił KPP w Gryfi­nie o oszustwie dokonanym na jego szkodę podczas zakupu, za pośrednictwem jednego
z portali internetowych biletu autobusowego o wartości 257 zł. Postępowanie prowadzi KPP w Gryfinie.

W dniu 12 września  około godz. 12.35 w miejscowości Dębogóra doszło do zdarzenia drogowego, w trakcie którego czołowo zderzyły się samochody osobowe marki Renault i Skoda. W wyniku zderzenia obrażeń ciała w postaci pęknięcia łok­cia lewej ręki, pęknięcia pięty prawej i pęknięcia trzech żeber doznał kierujący samocho­dem marki Renault 70 letni mieszkaniec gminy Gryfino. Postępowanie prowadzi KPP w Gryfinie.
Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.